Gabriela

Usługi serwisowe

Jako Studio Gabriela oprócz profesjonalnego przygotowywania dekoracji okien oraz wnętrz, oferujemy również ich serwis oraz modernizację. Począwszy od profesjonalnego czyszczenia i prania wszelkich elementów dekoracyjnych, po najbardziej gruntowne prace serwisowe. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz maksymalną satysfakcję.

Kompleksowe pranie i czyszczenie firan, zasłon i dywanów

Pielęgnacja firan, zasłon oraz dywanów wymaga kompleksowego podejścia i dobrania odpowiednich środków. Z jednej strony muszą być optymalnie dopasowane do rodzaju zabrudzeń, aby odpowiednio je usunąć, z drugiej zaś muszą być łagodne wobec czyszczonej powierzchni. Nieodpowiednia pielęgnacja może w znacznym stopniu zniszczyć dekoracje, w związku z tym warto to zadanie powierzyć profesjonalistom.

Nasza oferta obejmuje usługi kompleksowego usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju firan, zasłon czy dywanów. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dobierając metody czyszczenia oraz środki w sposób indywidualny. Każdorazowo stawiamy na jak największe zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam elementy odzyskiwały dawny blask.

Czyszczenie i renowacja tapicerki meblowej

W miarę upływu czasu tapicerka meblowa ulega wszelkiego rodzaju zabrudzeniom i traci wizualne walory. Czyszcząc tapicerkę meblową, niezwykle ważne jest to, aby zrezygnować z metod znalezionych w przestrzeni internetowej i skorzystać z pomocy fachowców w tym zakresie.

Jako Studio Gabriela oferujemy usługi, które odbywają się przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu oraz akcesoriów, które pozwalają na odświeżenie nawet najbardziej zabrudzonej tapicerki meblowej. Nasze działania są w pełni bezpieczne dla mebli, dzięki zastosowaniu odpowiedniej chemii. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy i odpowiednio dobranym detergentom, jesteśmy w stanie zaoferować szybki i skuteczny ratunek dla tapicerki. W konsekwencji meble będą prezentowały się doskonale przez jeszcze długi czas.