Gabriela

Meble tapicerowane – Studio Gabriela

Meble tapicerowane są ponadczasowym elementem wyposażenia wnętrz. Niewątpliwie cechują się elegancją, która powoduje, że pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone, nabierają ekskluzywnego i wyjątkowego charakteru. Meble tego rodzaju są jednocześnie wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Kolejną cechą jest ich uniwersalny charakter, ponieważ nadają się zarówno do przestrzeni biznesowych w firmach i instytucjach użyteczności publicznej, jak i do przestrzeni prywatnych w domach i mieszkaniach.

Nie jest jednak łatwo dobrać odpowiednie meble tapicerowane tak, aby pasowały i współgrały z istniejącą bądź planowaną aranżacją wnętrz. Niejednokrotnie, aby zachować spójność wizualną i jednolity charakter koncepcji wystroju danego pomieszczenia, konieczne okazuje się zamówienie takich mebli w wyspecjalizowanej firmie zajmującej się realizacjami projektów kompleksowego wystroju i aranżacji przestrzeni wewnętrznych.

Krótko o naszej ofercie

Jako Studio Gabriela tworzymy niepowtarzalne i niecodzienne wnętrza, które stanowią koncepcyjną całość. W niejednym przypadku, oprócz zaaranżowania samej przestrzeni, uwzględniamy meble tapicerowane – tak, aby ich design idealnie współgrał z gotowym projektem aranżacji danego pomieszczenia. W naszej ofercie są też usługi renowacji drewnianych konstrukcji, wymiana tapicerki w używanych meblach, a także tapicerowanie ścian.

Do wykonania tapicerki wykorzystujemy tkaniny o najwyższej jakości, cechujące się dużą wytrzymałością i odpornością na wpływ czynników zewnętrznych. Daje to gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania wykonanych mebli oraz wysokiego poziomu satysfakcji Klienta. Stosowane przez nas tkaniny tapicerskie występują w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów, co daje możliwość idealnego dopasowania do stylu, który jest obecny w danej przestrzeni.  

Wykonujemy meble tapicerowane każdego rodzaju – od biurowych foteli i domowych krzeseł, po sofy do salonu i łóżka do sypialni. Gwarantujemy, że niezależnie od swojego charakteru i przeznaczenia, nasze meble staną się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.