Gabriela

Przysłony okienne zewnętrzne

Powszechnie stosowane przysłony zewnętrzne mają pełnić przede wszystkim funkcję praktyczną, zapewniając ochronę wnętrz przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zaciemniają pomieszczenia i pozwalają zabezpieczyć się przed spojrzeniami osób przechodzących w pobliżu posiadłości bądź obiektu komercyjnego. Ich możliwości izolacyjne są przydatne nie tylko w lecie – podczas chłodniejszych miesięcy chronią obiekty przed chłodem.

Znajdujące się w naszej ofercie przysłony zewnętrzne nie tylko dobrze izolują budynek i zapewniają jego użytkownikom prywatność, ale również wyróżniają się estetycznym wyglądem.

Przysłony zewnętrzne – Studio Gabriela

Oferowane przez nas przysłony zewnętrzne są produkowane jedynie z materiałów najwyżej jakości. Charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Naszym celem jest stworzenie przysłon, które zapewnią Klientom możliwość udekorowania elewacji budynku, przy jednoczesnym uzyskaniu najlepszych funkcjonalności.

Nasze przysłony zewnętrzne wykazują się również odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrze i sprawdzą się w przypadku budynków klasycznych lub nowoczesnych. Bogaty asortyment pozwala na wybór wariantu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkowników danego obiektu. 

W naszej ofercie znajda Państwo:

Produkty znajdujące się w naszym asortymencie są przeznaczone dla osób prywatnych oraz firm i instytucji, którym zależy na stworzeniu spójnie wyglądających przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Przykładowe miejsca, w których sprawdzą się przysłony zewnętrzne od Studio Gabriela, to domy, apartamenty, obiekty komercyjne, usługowe oraz publiczne.