Gabriela

Projektowanie wnętrz - Warszawa Praga Południe

Jako Studio Gabriela zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem aranżacji wnętrz budynków mieszkalnych, publicznych i komercyjnych. Realizujemy nasze projekty zgodnie z koncepcją Klienta, dzięki czemu wnętrza są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Dobrze zaprojektowane pomieszczenie to możliwość pracy lub odpoczynku w przyjemnych okolicznościach. Nasze doświadczenie pozwala nam projektować wnętrza w różnych stylach – od klasycznego, przez nowoczesny, aż po glamour. Zarówno minimalistyczne, jak i bogato zdobione pomieszczenia powinny być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim wygodne dla użytkowników. Wiemy, jak ważne są nawet najmniejsze szczegóły, dlatego nasze projekty są dokładnie przemyślane. Pozwala to na uzyskanie doskonałej, spójnej całości. Pracujemy z pasją, a zadowolenie Klientów to nasz priorytet, dlatego pozostajemy do dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia. Służymy radą i pomocą, rozjaśniając wszelkie wątpliwości dotyczące projektu.

Dekoracje dobrane do stylu wnętrza

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju wyposażenia wnętrzdywany, dekoracje okienne, tkaniny, rolety, żaluzje czy tapety. Dzięki temu możemy dopasować wszystkie elementy tak, aby stały się również dekoracją pomieszczeń. Duży wybór materiałów pozwala na pełną personalizację projektu, dobranie spójnej kolorystyki i wzorów.

Spełniamy oczekiwania Klientów, jednocześnie oszczędzając ich czas, który musieliby poświęcić na samodzielny dobór tkanin czy mebli. Wszystkie nasze dodatki podchodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu będą mogły być użytkowane przez długi czas. Całość projektu, przy uwzględnieniu wszystkich detali, to gwarancja otrzymania nie tylko spójnego, ale również funkcjonalnego wnętrza, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i służbowych.