Gabriela

W przypadku zainteresowania projektem, doradztwem bądź realizacją prosimy o kontakt.

Adres

Najwygodniejszą drogą kontaktu dla wielu Klientów może być skorzystanie z udostępnionego na naszej stronie formularza kontaktowego. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i wpisać treść wiadomości – nasi pracownicy skontaktują się tak szybko, jak tylko to możliwe.

Formularz kontaktowy

    Jako Studio Gabriela od 20 lat staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W przypadku zainteresowania naszymi usługami, związanymi z projektowaniem, doradztwem bądź realizacją, prosimy o kontakt na jeden z możliwych, podanych przez nas sposobów.

    Zachęcamy również do odwiedzenia naszego stacjonarnego punktu w Centrum Handlowym Atrium Promenada, zlokalizowanym w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie możliwość wcześniejszego obejrzenia wybranych produktów. W ofercie znajdują się między innymi tkaniny dekoracyjne, obiciowe, a także tapety ścienne. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie do tego, aby zaproponować najlepsze rozwiązania.