Gabriela

Sztukaterie Warszawa

Szukasz sposobu na nadanie swojej przestrzeni unikalnego charakteru? Potrzebujesz wykończenia, które doda pomieszczeniu klasy, jednocześnie zachowując nowoczesne cechy? Sztukateria to idealne rozwiązanie, które pomoże rozwiązać zaistniałe problemy. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rozwiązania, które idealnie wypełnią wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura, tworząc spójną aranżację.

Sztukaterie – podkreśl urok swojego wnętrza!

Charakter wnętrza można tworzyć za pomocą wielu różnorodnych dodatków. Jednym z nich jest sztukateria, która jest idealnym urozmaiceniem dla większości pomieszczeń. Determinuje charakter ścian i sufitów, personalizując przestrzeń. Pomaga także w aranżacji punktów świetlnych, umożliwiając schowanie nieestetycznych żarówek i taśm. 

Nasi architekci korzystają ze sztukaterii w celu stworzenia aranżacji, których styl charakteryzuje się oryginalnością. Realizujemy projekty, które pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych wykonanych w nowoczesnym stylu. Niebanalna przestrzeń zaskoczy detalami nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy szeroki wybór asortymentu. Posiadamy listwy ścienne, listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, a także takie elementy ozdobne jak rozety, zworniki, kinkiety, pilastry, gzymsy czy cokoły. Każdy produkt jest wykonany z najwyższą starannością i pozwoli nadać pomieszczeniu odpowiedniego charakteru. Uzyskany efekt może dodawać elegancji i klasy, ale także przyciągać wzrok i komentarze innych. 

Stwórz oryginalną przestrzeń

Możliwość eksperymentowania z różnymi kształtami, rozmiarami czy stylami, pozwoli stworzyć niepowtarzalną aranżację. Dodaj do swojego wnętrza sztukaterię i wzbogać walory estetyczne swojego mieszkania lub biura. Uczyń je zgodnym z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i zrealizować projekt, który znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości na lata.

Zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam przykładowe realizacje z wykorzystaniem oferowanej przez nas sztukaterii ściennej i sufitowej. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie! 

Nasi partnerzy