Gabriela

Stolarka - meble na wymiar

Skorzystanie z usług stolarskich to nieodzowny element każdego remontu i wykańczania nowego miejsca. Jako Studio Gabriela przychodzimy z pomocą dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej firmy, która wykona prace stolarskie kompleksowo oraz z należytą precyzją. W skład naszych usług solarskich wchodzi tworzenie mebli na wymiar, odpowiednio dopasowanych do wszystkich wymagań naszych Klientów.

Pełen zakres usług stolarskich

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet. Dlatego wszelkie prace związane ze stolarką możesz przekazać nam. W skład naszej oferty wchodzą:

  • kuchnie
  • drzwi
  • garderoby
  • zabudowy
  • szafy

Każdy wyprodukowany element jest wykonany z niezwykłą starannością, przy wykorzystaniu trwałych materiałów.

Współpraca z profesjonalnymi architektami wnętrz

Meble tworzone na wymiar są podstawą dobrze zaaranżowanej przestrzeni. Powinny odpowiednio dopasowywać się do wybranego stylu. Nasi architekci wnętrz przy tworzeniu projektu służą radą dotyczącą tego, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Dzięki pełnej znajomości zasad doboru kolorów oraz wzornictwa stworzą oryginalny projekt w wybranym stylu, oddając charakter danego pomieszczenia. Każdy element naszych projektów jest dobrany indywidualnie oraz przystosowany do wymagań Klienta, aby stworzyć spójną i estetyczną całość. Dzięki temu jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. 

Wnętrza klasyczne, nowoczesne – wybierz swój styl

Meble na wymiar same w sobie powinny być odpowiednio dopasowane do wnętrza. Nasza firma tworzy stolarkę w rozmaitych stylach – zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Szafy, zabudowy czy garderoby są nie tylko użytecznym elementem wyposażenia przestrzeni. Odpowiednio dobrane i zaprojektowane stworzą elegancką i spójną dekorację. Wybierz swój styl, a resztę zrobimy za Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!