Gabriela

Realizacje pod klucz / remonty Praga-Południe

Jeśli szukasz wykonawcy, który zrealizuje wszystkie Twoje oczekiwania, to doskonale trafiłeś. Wykonujemy usługi przy zachowaniu najwyższych standardów i służymy pomocą nawet wtedy, gdy brakuje Ci koncepcji na wprowadzenie zmian. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których satysfakcja Klienta jest priorytetem. AZconcept świadczy usługi kompleksowych remontów pod klucz. Przygotowujemy projekt, który jest nie tylko zgodny z potrzebami i oczekiwaniami Klienta, ale przede wszystkim spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Dbamy o to, by realizacja każdej usługi przebiegała zgodnie z wspólnie ustalonym planem. Wykonujemy remonty pod klucz, ponieważ wiemy, jak czas, koszty i zakres prac mogą negatywnie wpływać na poczucie komfortu inwestora.

Usługi remontowe

Świadczymy usługi kompleksowo, co oznacza, że po zatwierdzeniu projektu, Klient doskonale wie, jak będzie przebiegała realizacja. AZconcept to wiedza, doświadczenie, ale także pasja do pracy. Satysfakcja z projektów, które realizujemy, to dla nas motywacja do dalszego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na doskonały efekt końcowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz z już zrealizowanymi projektami w AZconcept.

Wiemy, jak zróżnicowane są oczekiwania, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Na początku współpracy ustalamy najważniejsze aspekty, aby na ich podstawie przygotować dokładny plan działania. Kompleksowe remonty to możliwość wprowadzenia się do już gotowego mieszkania zgodnie z wcześniej wyznaczonym terminem. Każdą fazę projektu realizujemy zgodnie z planem, a Klient ma możliwość monitorowania prac w dowolnym momencie. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy interesującą ofertę realizacji dowolnego wnętrza.