Gabriela

O nas

Studio Dekoracji Okien i Wnętrz Gabriela

Estetycznie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń wpływa na samopoczucie użytkowników. Profesjonalizm, którym charakteryzuje się nasza praca, z pewnością zaowocuje uzyskaniem stylowego i funkcjonalnego wnętrza. Wszystkie oczekiwania rozpatrujemy indywidualnie, dopasowując charakter pomieszczeń do wybranego stylu i upodobań. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Klientom satysfakcji, dlatego stale udoskonalamy swoje umiejętności w projektowaniu i dekorowaniu wnętrz.

Studio Dekoracji Okien i Wnętrz – profesjonalne usługi

Jako Studio Gabriela oferujemy zarówno projekt, jak i jego wykonanie. Uwzględniamy dekorację okien, ścian, podłóg oraz rzetelne dopasowanie stolarki. Wszystko to wpływa na uzyskanie jednolitego designu całej przestrzeni. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm – wszystkich Klientów, którzy dążą do osiągnięcia korzystnych zmian w swoich pomieszczeniach oraz spójności i dekoracyjnego charakteru.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oraz trwały efekt wniesionych do wnętrza zmian, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy gwarantują materiały tworzone w oparciu o najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni. Zrealizujemy projekt w stylu klasycznym, romantycznym, skandynawskim, nowoczesnym, a także art deco i glamour.

Oferta, z której warto skorzystać!

Wykonujemy projekty uwzględniające zarówno wymagania stylistyczne, jak i funkcjonalne. Unikalny design i dbałość o każdy szczegół wykończenia przynosi doskonałe efekty. W naszej ofercie znajdują się następujące dekoracje:

  • ścienne w postaci murali, tapet i tapicerki ściennej
  • podłogowe w postaci wykładzin oraz dywanów
  • okienne – karnisze zasłony, rolety, tkaniny zaciemniające i akustyczne

Oferujemy wykonanie prac tapicerskich, stolarskich, a także sztukaterii. Zajmujemy się również kompleksowymi remontami mieszkań – projektem, wyborem odpowiednich materiałów, ich transportem i nadzorem nad przeprowadzonymi pracami. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną usługę, ponieważ oferujemy również prace serwisowe zainstalowanych systemów, pranie zasłon i czyszczenie dywanów oraz tapicerki.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci realizowali swoje marzenia posiadania przestrzeni, w której będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie prace wykonujemy niezwykle starannie i dążymy do sprawnej oraz efektywnej realizacji projektu.